Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel

Ceren SUVEREN ERDOĞAN (Eğitim Danışmanı)

1992 – 2007 yılları arasında artistik cimnastik branşında sporculuk yaptı. Sporculuk hayatı boyunca yurtiçinde Türkiye Şampiyonluğu da dahil olmak üzere bir çok derecesi bulunmaktadır. 1994 – 2003 yılları arasında Artistik Cimnastik Branşında Ulusal ve Uluslar arası yarışmalara katıldı. Uzun yıllar milli takım sporcusu olarak yarıştı.

Avrupa Şampiyonaları, Okullar Arası Dünya Şampiyonası (ISF) ve birçok uluslar arası turnuvada yurtiçi ve yurtdışında Türkiye’yi başarıyla temsil etti. 2007 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü’nde ( Artistik Cimnastik Uzmanlık Spor Dalı 3. Kademe kıdemli antrenör) Okul ve Bölüm 1.si olarak mezun oldu. Yine 2007 yılında Gazi Üniversitesi Sağlık bilimleri Enstitüsünde “ANTRENMAN VE HAREKET BİLİMLERİ” yüksek lisans programına başladı ve 2009 yılında başarıyla mezun oldu.

2009 yılında önde gelen çocuk gelişim programlarından birinin koordinatörlüğünü yürütmüş ve buradan ayrıldıktan sonra Smile Kids Gym’in kuruculuğunu yaptı. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda, 2008 – 2010 yılları arasında “Görevlendirme” ile 2011 yılından itibaren ise Öğretim Görevlisi olarak Bayanlar Artistik Cimnastik, Psikomotor Gelişim ve Beceri Öğrenimi derslerini yürütmeye başladı ve halen devam etmektedir.

Şu anda da Gazi Üniversitesinde beden eğitimi ve spor üzerine doktora yapmaktadır. Cimnastik Antrenörlüğü ve milli cimnastik hakemliği görevlerini sürdürmekle beraber Smile Kids Gym’de uygulanan programlarla ilgili danışmanlık yapmaktadır..

Buradasınız: Home ŞUBELERİMİZ Kadromuz Ceren SUVEREN ERDOĞAN (Danışman)