Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel

RENGİN ANAOKULU

 

KAR ÇİÇEKLERİ ANAOKULU

 

Hakkımızda

2008 Yılı Eylül ayında faaliyete geçen kurumumuz; Bir aile sıcaklığı, anne – baba şefkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkmıştır.

Ekibimizin en önemli amacı kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, başarılı, sağlıklı, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli, başkasının haklarına ve inançlara saygılı, güzel ahlaklı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Anaokulumuz 2012 Şubat ayından itibaren eğitim ve öğretim çalışmalarını yeni binamızda devam ettirmektedir. Binamız deprem koşulları göz önüne alınarak inşa edilmiş, ısı yalıtımı yapılmıştır. Ayrıca yangın, merdiveni kamera ve alarm sistemlerimiz bulunmaktadır. Trafikten uzak yemyeşil bir bahçe içinde çocuklarımıza güvenli ve doğal bir ortam sunmakta; aydınlık, donanımlı, tertemiz sınıflarımızda uzman, deneyimli kadromuzla hizmet vermektedir.

Kurumumuzda iç dekorasyondan oyuncaklara, yer döşemesinden eğitimde kullanılan materyallere kadar her şey çocuklarımızın güvenliği, sağlığı ve ergonomisi düşünülerek tasarlanmış ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.

Çalışma saatlerimiz 08:00 -17:00’dır. Çalışan anne babalarımız için 07:00 – 08:00 /17:00 – 18:40 saatleri arasında bir nöbetçi öğretmen hizmet vermektedir.

Sabah, öğle ve akşam saatlerinde servislerimiz çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktadır.

Rengin ailesi olarak emanet ettiklerinizin en değerli varlıklarınız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla hareket ediyoruz.

 

 

http://www.renginkres.com

 

 

ankara cimnastik ankara jimnastik bebek cimnastik bebek jimnastik bebek oyun doğum günü parti baby gym baby kids kids baby gym jimnastik kursu cimnastik kursu cimnastik jimnastik 3 yaş cimnastik 3 yaş jimnastik 4 yaş cimnastik 4 yaş jimnastik oyun grubu 5 yaş cimnastik 5 yaş jimnastik taekwondo aikido ankara jimnastik kursu ankara cimnastik kursu 6 yaş cimnastik 6 yaş jimnastik 2 yaş cimnastik 2 yaş jimnastik 1 yaş cimnastik 1 yaş jimnastik kids for gym ankara çayyolu gyms birlik mahallesi jimnastik birlik mahallesi cimnastik çayyolu jimnastik çayyolu cimnastik kids gym cimnastik çocuk ankara çocukspor spor kulübü spor cimnastik kursu jimnastik jimnastik kursu çukurambar cimnastik balgat cimnastik çukurambar çocuk bilkent jimnastik ümitköy jimnastik konutkent jimnastik batıkent jimnastik yenimahalle jimnastik etlik jimnastik bahçelievler jimnastik emek jimnastik çankaya jimnastik gop jimnastik ostim jimnastik cimnastik kursu çocuk jimnastik kursu spor okulu ankara ankara çocuk pilatesi pilates çocuk kids pilates ankara çocuk yogası ankara yoga ankara kids yoga ankara çocuk aikido aikido taekwondo çocuk taekwondo karete ankara karate kursu taekwondo kursu ankara yüzme ankara çocuk yüzme baby gym bebek cimnastiği baby gym ankara bebek cimnastiği ankara bebek spor çocuk spor ankara jimnastik kursu ankara cimnastik kursu

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

 
 

Smile Kids Gym

LaughingCimnastiğin Gülümseyen Yüzü Laughing

İletişim

Batıkent Şubesi;

Turgut Özal Mahallesi 2179. Sokak No. 8 / A

Batıkent / ANKARA

 t. 0 312 566 69 69

c. 0 549 556 69 79

 

 

E - Posta
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buradasınız: Home Smıle Kıds Gym Smile Kids Gym Anaokulları RENGİN ANAOKULU