Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel

Hakkımızda

         Sporun bir yaşam biçimi haline dönüşmesi gerektiği esasından yola çıkan Smile Kids Gym tüm çocuklara spor bilincini aşılamak, sporu hayatlarının önemli bir parçası haline getirmek ve onları fiziksel yeterliliğe ulaşmış özgüvenli bireyler olarak yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir.

               

         Bir çocuğun güven duygusu ve kendine saygısının gelişmesinde yaşamının ilk 7 yılının çok önemli bir yeri vardır. Fiziksel bir aktiviteyi başarmaktan dolayı duyulan heyecan, çocuğun yaşamının her döneminde ihtiyaç duyacağı kendine saygı ve güven duygularının gelişmesinde önemli rol oynar.
                 
              

         Smile Kids Gym’in, Baby Gym, Baby Gym Plus, Start Gym, Rising Gym, Power Gym ve Pro Gym grupları farklılaştırılmış ve yaş gruplarına, seviyelerine göre revize edilmiştir. Bu programlar eğlenirken öğrenmeyi amaçlayan ve tüm spor branşlarının temelini oluşturan Cimnastik çalışmaları içermektedir. Yapılan çalışmalar, Gazi Üniversitesindeki uzman kişilerce incelenmiş ve onaylanmıştır.

 

         Smile Kids Gym’e gelin sizin çocuğunuzda cimnastiğin gülümseyen yüzlerinden biri olsun.

 
 
 
ankara cimnastik ankara jimnastik bebek cimnastik bebek jimnastik bebek oyun doğum günü parti baby gym baby kids kids baby gym jimnastik kursu cimnastik kursu cimnastik jimnastik 3 yaş cimnastik 3 yaş jimnastik 4 yaş cimnastik 4 yaş jimnastik oyun grubu 5 yaş cimnastik 5 yaş jimnastik taekwondo aikido ankara jimnastik kursu ankara cimnastik kursu 6 yaş cimnastik 6 yaş jimnastik 2 yaş cimnastik 2 yaş jimnastik 1 yaş cimnastik 1 yaş jimnastik kids for gym ankara çayyolu gyms birlik mahallesi jimnastik birlik mahallesi cimnastik çayyolu jimnastik çayyolu cimnastik kids gym cimnastik çocuk ankara çocukspor spor kulübü spor cimnastik kursu jimnastik jimnastik kursu çukurambar cimnastik balgat cimnastik çukurambar çocuk bilkent jimnastik ümitköy jimnastik konutkent jimnastik batıkent jimnastik yenimahalle jimnastik etlik jimnastik bahçelievler jimnastik emek jimnastik çankaya jimnastik gop jimnastik ostim jimnastik cimnastik kursu çocuk jimnastik kursu spor okulu ankara ankara çocuk pilatesi pilates çocuk kids pilates ankara çocuk yogası ankara yoga ankara kids yoga ankara çocuk aikido aikido taekwondo çocuk taekwondo karete ankara karate kursu taekwondo kursu ankara yüzme ankara çocuk yüzme baby gym bebek cimnastiği baby gym ankara bebek cimnastiği ankara bebek spor çocuk spor ankara jimnastik kursu ankara cimnastik kursu

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

 
 

Smile Kids Gym

LaughingCimnastiğin Gülümseyen Yüzü Laughing

İletişim

Batıkent Şubesi;

Turgut Özal Mahallesi 2179. Sokak No. 8 / A

Batıkent / ANKARA

 t. 0 312 566 69 69

c. 0 549 556 69 79

 

 

E - Posta
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buradasınız: Home Smıle Kıds Gym Smile Kids Gym Hakkımızda